Aktualności

Zapoznaj się z naszą działalnością, ze zmianami które wdrażamy. Badź na bieżąco.

Zmiany w ofercie (20.04.2018)

Informujemy, że z dniem 5 maja 2018 nasza oferta ulegnie zmienia i nie będziemy już świadczyć usług w pakiecie Bezpłatnym. Tych z Państwa, którzy korzystają z naszych usług w ramach tego pakietu, zachęcamy do migracji swoich kont na jeden z pakietów płatnych.

Faktury (16.03.2017)

Szanowni Państwo, otrzymaliśmy sygnały od części z Państwa, że nie dotarły do Was faktury za usługi opłacone w lutym. Jeżeli taka sytuacja miała miejsce w Państwa przypadku, uprzejmie prosimy o informację pod adresem e-mail bok@mpanel.pl. Prawdopodobną przyczyną problemu były kłopoty z serwerem pocztowym.

Problemy techniczne usługi Allegro (WebAPI) (25.11.2015)

Z powodów problemów technicznych po stronie usługi Allegro WebAPI, z której korzystają nasze panele, mogą wystąpić problemy w podawaniu informacji o liczbie kupujących na Państwa aukacjach.

Uzyskaliśmy potwierdzenie, że Allegro pracuje obecnie nad rozwiązaniem problemu.

Przepraszamy za niedogodności i prosimy o wyrozumiałość.

Przerwa w działaniu usług (18.05.2015)

Z powodu awarii sprzętowej serwera w dniu dzisiejszym system był niedostępny w godz. 9:15 - 10:33.

W ramach zadośćuczynienia przedłużyliśmy ważność Państwa kont o 3 dodatkowe dni.

Jednocześnie zapewniamy, że wszystkie dane zgromadzone na Państwa kontach są bezpieczne i nie zostały naruszone.

Za niedogodności przepraszamy.

Możliwa okresowa niedostępność systemu (05.04.2015)

W związku z przejściowymi problemami na łączach naszego operatora, w dniu dzisiejszym mogą wystąpić okresowe problemy z dostępnością do Państwa paneli z wybranych lokalizacji.

W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt e-mailowy pod adresem bok@mpanel.pl.

Chwila niedostępność systemu (04.02.2015)

Z powodów niezależnej od nas awarii sieci w centrum kolokacji danych, z którego korzystamy, nasz system był niedostępny dzisiaj w godzinach 9:45 - 10:50. Za niedogodności serdecznie przepraszamy. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są bezpieczne, a działanie paneli zostało w pełni przywrócone.

Przerwa techniczna Allegro (24.04.2014)

Informujemy, że w piątek, 25 kwietnia, w związku z planowaną przerwą techniczną która będzie miała miejsce w Allegro, od godziny 1:00 do 3:00 w nocy, informacje wyświetlane na Państwa panelach nie będą aktualizowane.

Prace techniczne Allegro (09.10.2013)

Zgodnie z informacją podaną przez Allegro:

Informujemy, że w czwartek, 17 października, w związku z planowaną przerwą techniczną która będzie miała miejsce od godziny 00:00 do 06:00, usługa Allegro WebAPI będzie niedostępna.

pragniemy Państwa poinformować, że w nocy 17 października zawartość Państwa paneli nie będzie aktualizowana. Przywrócenie funkcjonalności planowane jest na 6:00 rano.

Zwiększamy moce serwerów! (07.03.2013)

W związku z rosnącą popularnością serwisu mPanel.pl oraz konieczności zachowania najwyższej jakości oferowanych przez nas usług, podjęliśmy decyzję o zwiększeniu wydajności serwerów, z których korzysta nasz system.

Z tego powodu w dniu jutrzejszym (w nocy z 7 na 8 marca) pomiędzy godz. 1:00 a 3:00 możliwe będą przerwy w dostępie do naszych usług, spowodowane migracją Państwa kont na szybsze serwery.

Przerwa w działaniu usług (22.11.2012)

Informujemy, że w dniu dzisiejszym w godz. 14:45 - 16:20 u części z Państwa mogły wystąpić problemy z dostępnością naszych usług.

W chwili obecnej funkcjonowanie usług zostało przywrócone. Przepraszamy za chwilowe niedogodności.

Kolejna przerwa techniczna Allegro (17.10.2012)

Jak informuje Allegro:

Informujemy, że we wtorek 23 października, w związku z planowaną przerwą techniczną która będzie miała miejsce od godziny 00:00 do 06:00, usługa Allegro WebAPI będzie niedostępna.

W związku z powyższym we wspomnianym okresie nastąpi przerwa w aktualizacji danych na Państwa panelach. Pozostała funkcjonalność, a więc wyświetlanie paneli i przekierowywanie na aukcje, będzie działało bez żadnych zakłóceń.

Przerwa techniczna Allegro (03.08.2012)

W związku z planowaną przez Allegro przerwą techniczną, informujemy, że w najbliższy wtorek od godziny 01:00 do 04:00 nastąpi przerwa w aktualizacji danych na Państwa panelach.

Pozostała funkcjonalność, a więc wyświetlanie paneli i przekierowywanie na aukcje, będzie działało standardowo.

Pomoc on-line już dostępna! (06.07.2012)

Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu nowej formy wsparcia naszych użytkowników oraz gości witryny.

W prawym dolnym rogu systemu znajdują Państwo ikonę, po której kliknięciu zostanie zainicjalizowana rozmowa z naszym wsparciem technicznym.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie, od poniedziałku do piątku, w godz. 9:00 - 17:00.

Zmiana numeru rachunku bankowego (13.06.2012)

Informujemy, że zmianie uległ numer naszego firmowego rachunku bankowego. Opłaty za usługi prosimy dokonywać na konto 73 2490 0005 0000 4500 9347 3211 (Alior Bank).

mPanel.pl przyspiesza (05.06.2012)

W dniu wczorajszym zakończyliśmy prace optymalizacyjne mające na celu zwiększenie prędkości generowania miniatur oraz ich wyświetlania na Państwa aukcjach.

Dzięki zastosowanym zmianom Państwa panele ładują się kilkukrotnie szybciej, niż miało to miejsce do chwili obecnej.

Milion przekierowań na Państwa aukcje (08.05.2012)

Z ogromną satysfakcją informujemy, iż w dniu dzisiejszym zanotowaliśmy milionowe przekierowanie użytkowników Allegro na Państwa aukcje.

Milionowego kliknięcia w panel naszego klienta dokonał mieszkaniec Grodziska Mazowieckiego, a dzięki naszym panelom odwiedził tą aukcję.

Dziękujemy za stale rosnące zaufanie, którym Państwo nas obdarzają i z niecierpliwością czekamy na kolejny milion odsłon Państwa aukcji wygenerowanych dzięki mPanel.pl :-)

Nowości w mPanel.pl! (16.04.2012)

Z przyjemnością informujemy, że dla naszych stałych klientów, posiadających wykupione konto w pakiecie Profesjonalnym, przygotowaliśmy możliwość wygenerowania Paneli Premium.

Panele Premium to zupełna nowość na polskim rynku e-commerce. Umożliwiają one jeszcze lepsze wyeksponowanie swojej oferty w serwisach aukcyjnych.

Tych z Państwa, którzy chcieliby zapoznać się z możliwościami, jakie od dziś oferuje nasz system, zachęcamy do uruchomienia wersji demo.

Więcej informacji o Panelach Premium znaleźć można na stronie Premium

Przerwa techniczna (22.03.2012)

W związku z planowaną przerwą techniczną Allegro zaplanowaną na najbliższy wtorek 27 marca w godz. 00:00 - 6:00 informujemy, że w ww. godzinach informacje na Państwa panelach nie będą aktualizowane.

Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że w tym czasie na Państwa panelach będą wyświetlane informacje z dnia 26 marca z godz. ok. 23

Więcej informacji, uzyskają Państwo na stronie: http://allegro.pl/announce.php#22789

Problemy w dostępności Państwa paneli aukcyjnych (14.03.2012)

Informujemy, że w dniu dzisiejszym w godz. 5:18 - 9:50 mogły pojawić się problemy z wyświetlaniem Państwa paneli na aukcjach. W chwili obecnej problem został już usunięty i wszystko powinno działać prawidłowo.
Badamy przyczynę problemu, o zakończeniu prac poinformujemy Państwa w formie e-maila. Tych z Państwa, którzy zauważą jakiekolwiek problemy z działaniem swoich paneli lub konta, prosimy o kontakt e-mailowy, bądź telefoniczny.
Przepraszamy za niedogodności.

Faktury prosto na Twoją skrzynkę (18.01.2012)

Zgodnie z prośbami naszych użytkowników uruchomiliśmy mechanizm automatycznego przesyłania faktur na podany w Profilu kontaktowy adres e-mail.

Faktury będą wysyłane do Państwa natychmiast po dokonaniu płatności. Przypominamy, że do ich wyświetlania należy używać bezpłatnego programu Adobe Reader.

Możliwość zmiany kontaktowego adresu e-mail (13.01.2012)

W dniu dzisiejszym wprowadziliśmy możliwość zmiany adresu e-mail, na który będą przesyłane wiadomości związane z obsługą Państwa konta w systemie.

2 miesiące w abonamencie Profesjonalnym za 1 PLN (25.08.2011)

Zapraszamy na nasze aukcje Allegro, gdzie mają Państwo okazję do skorzystania z niebywałej promocji. W cenie 1 PLN brutto otrzymują Państwo dostęp do Pakietu Profesjonalnego na okres 2 miesięcy.

Promocja skierowana jest do tych z Państwa, którzy nie posiadają jeszcze konta w naszym systemie.

Ograniczenia dla kont w pakiecie Bezpłatnym i Standardowym. (04.10.2010)

W związku z zakończeniem okresu testowego naszego systemu i w trosce o jak najlepszą jakość usług dostarczanych przez naszą firmę, z dniem dzisiejszym zaczęły obowiązywać limity trwających aukcji w pakiecie Bezpłatnym (do 16 aukcji) oraz Standardowym (do 100 aukcji).
Tych z Państwa, którzy zechcą skorzystać z Pakietu Profesjonalnego i korzystać z mPanel bez żadnych ograniczeń, prosimy o kontakt.

Ograniczona komunikacja (06.07.2010)

W wyniku problemów komunikacyjnych mPanel.pl z Allegro w dniu dzisiejszym mogły wystąpić problemy z pobieraniem Państwa aukcji, które zostały wystawione na przestrzeni 3 ostatnich dni. W chwili obecnej problem został zażegnany.
Za niedogodności serdecznie przepraszamy.

Problemy z pocztą (20.04.2010)

W związku ze zmianami w konfiguracji serwera w dniu dzisiejszym oraz jutrzejszym mogą wystąpić problemy z kontaktem z nami przy użyciu poczty e-mail. W przypadku pilnych spraw, prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego w dziale Kontakt. Za niedogodności przepraszamy.

Sposób wyświetlania ceny (09.04.2010)

Wprowadziliśmy możliwość definiowania, w jaki sposób wyświetlana ma być cena, w przypadku aukcji Kup teraz z opcją licytacji.

mPanel.pl od tej chwili może pokazywać zarówno aktualną cenę, jak i wartość "Kup teraz".

Problem z galeriami (08.04.2010)

W dniu wczorajszym otrzymaliśmy zgłoszenie o problemie z wgrywaniem nowych zdjęć do galerii aukcji. W chwili obecnej został on zażegnany, jednak w razie jakichkolwiek problemów z Państwa galeriami, prosimy o kontakt.

Jeszcze dokładniejsze informacje o aukcjach. (06.04.2010)

Od teraz Państwa klienci uzyskają jeszcze bardziej dokładne informacje o czasie do zakończenia aukcji. Do tej pory mPanel.pl oferował jedynie prezentację czasu w dniach. Wprowadziliśmy obsługę godzin i minut, dzięki czemu klienci znają dokładną wartość czasu, jaki mają na podjęcie decyzji co do ewentualnego zakupu na Państwa aukcjach.

Życzenia Świątczne (03.04.2010)

Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia. Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego Święconego w gronie najbliższych osób szczerze życzy załoga mPanel.pl

Teraz również bezpłatne galerie. (02.04.2010)

W dniu dzisiejszym oddajemy z Państwa ręce kolejny z modułów oferowanych przez mPanel.pl - galerie aukcji. Od teraz mogą Państwo korzystając z naszych usług zaoszczędzić dodatkowo od kilku do kilkudziesięciu złotych miesięcznie. W tym momencie zarówno ilość utworzonych aukcji, jak i liczba zdjęć nie jest limitowana. Zapraszamy do skorzystania już dziś!

Nawet rok abonamentu w pakiecie Profesjonalnym gratis! (15.02.2010)

Oferta skierowana jest do tych z Państwa, którzy zdecydują się zrezygnować z usług naszej konkurencji na rzecz mPanel.pl. Aby z niej skorzystać wystarczy w ciągu 7 dni od daty rejestracji konta, przesłać na adres e-mail naszej firmy dowód posiadania usługi u innego usługodawcy (z dopiskiem "Migracja"). Dowodem może być kopia paragonu lub faktury, kopia potwierdzenia przelewu, lub inny dokument poświadczający ten fakt. W zamian otrzymają Państwo bezpłatne przedłużenie ważności wybranego przez siebie pakietu na okres obejmujący wykupioną usługę u konkurencji. Uwaga: maksymalny czas, na jaki zostanie przedłużone konto wynosi 12 miesięcy.

Startujemy! (15.02.2010)

Po kilku miesiącach wytężonej pracy oddajemy w Państwa ręce mPanel.pl - produkt, który w prosty i szybki sposób wpływ na wielkość sprzedaży generowanej przez Państwa aukcje. Zdajemy sobie sprawe z tego, iż na zaufanie Klientów trzeba sobie zapracować. Dlatego dla tych z Państwa, którzy zdecydują się na skorzystanie z darmowego pakietu, bądź bezpłatnego okresu testowego w pakietach płatnych przygotowaliśmy specjalną ofertę powitalną.